سراميك‌های ‌صنعتی ‌اردكان‌ (كسرا)

درباره شرکت:

سرامیک های صنعتی اردکان (سهامی عام) شرکت دانش بنیان با مساحتی بیش از ۷۰ هزار متر مربع در سال ۱۳۷۴ تاسیس و در سال ۱۳۷۵ به شماره ۱۲۴۶۲ به ثبت رسید و اولین تولید خود را با نام تجاری «AIC» در سال ۱۳۷۶ روانه بازار نمود.

فاز اول تولیدات این شرکت منحصر به گلوله‌های سرامیکی آلومینایی مورد مصرف در بالمیل‌های صنعتی (آسیاب‌های صنعتی) بوده و سپس با ایجاد خط تولید لاینرهای آلومینایی بالمیل نسبت به تولید انبوه این محصول نیز اقدام نموده است. پس از تثبیت این دسته از محصولات، استراتژی بعدی شرکت به نفوذ در صنعت نفت و تولید محصولات خاص سرامیکی جهت رفع نیاز برخی اقلام  مورد نیاز اینگونه صنایع قرار گرفت و برهمین اساس سرامیک بال‌ها به عنوان یک محصول استراتژیک توسط این شرکت، تولید و در مدت کوتاهی با توجه به کیفیت بالا و اختلاف قیمت چشمگیر آن با نمونه های مشابه خارجی در بازار داخلی، توانست جای خود را در صنعت باز نماید و در ادامه تولید سرامیک‌های ضد سایش مورد مصرف صنایع فولاد و صنایع معدنی بزرگ در این شرکت صورت پذیرفت و در ادامه با تولید آلومینای اکتیو با دانش بومی و ساخت ۱۰۰ درصد تجهیزات در داخل کشور، این شرکت عملا جزو تولید کنندگان کاتالیست و جاذب در اندازه صنعتی قرار گرفت و با قرار گرفتن تمامی محصولات در سبد محصولات دانش بنیان ، زحمات مداوم کارشناسان و متخصصین این شرکت به ثمر رسید.

در مجموع شرکت سرامیکهای صنعتی اردکان در طی چهار مرحله توسعه که بین سالهای ۷۶ تا ۹۴ به اجرا گذاشته شده، ظرفیت اسمی خود را از ۱۲۰۰ تن محصول در سال به ۱۲۰۰۰ تن در سال رسانده است.

استقرار سیستمهای نوین مدیریتی؛ این شرکت موفق به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه در سال ۸۷ گردید. همچنین در زمینه استقرار سیستم مدیریت مشارکتی و نظام پیشنهادات اقداماتی صورت گرفته است.

لازم به ذکر است از سال ۱۳۸۰ سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 با ورژن ۲۰۰۰ در این شرکت مستقر بوده است.

همچنین دریافت گواهی‌های CE و ISO17025 در سالهای اخیر روند رو به رشد نظام مندی شرکت را نشان می دهد.

در حال حاضر این شرکت بعنوان تنها تولید کننده محصولات سرامیکی بر پایه آلومینایی و اکتیو آلومینا و بزرگترین تولید کننده محصولات سرامیکی بر پایه سیلیکاتی در ایران و خاورمیانه مشغول به فعالیت می‌باشد.

برای کسب اطلاعات مالی شرکت به لینک زیر مراحعه کنید.

https://codal360.ir/fa/

http://aic.ir/