🖥 گزارش فعالیت شرکت‌های پرداخت الکترونیک psp در شهریور ماه۹۷ #پرداخت #رتاپ #سپ #آپ

🖥 گزارش فعالیت شرکت‌های psp در شهریور ماه۹۷
#پرداخت
✅در شهریورماه مبلغ ۱۳۴٫۴میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به ماه گذشته ۱۰% افزایش دارد. درآمد حاصل از پشتیبانی پایانه‌ها در شهریورماه تقریبا ۴ برابر شده است همچنین کارمزد دریافتی شاپرک هم نسبت به ماه قبل به میزان ۱۱%افزایش داشته است.
✅ شرکت برای سال مالی منتهی به اسفند ۹۷ مبلغ ۱۶,۱۰۸,۴۶۳ میلیون ریال درآمد پیش‌بینی نموده که در مدت شش ماه به میزان ۵۰% آن را پوشش داده است.

#رتاپ
✅ درآمد حاصل از کارمزد شاپرک در شهریور نسبت به ماه قبل رشد ۵ درصدی را نشان می‌دهد. شرکت برای سال مالی منتهی به اسفند ۹۷ مبلغ ۸,۹۸۲,۰۵۰ میلیون ریال درآمد پیش‌بینی نموده است که در مدت ۶ ماه به میزان ۴۶% آن را محقق نموده است.
#رکیش
✅ درآمد رکیش در شهریور ۶% نسبت به ماه قبل کاهش داشته است. این شرکت برای سال مالی منتهی به اسفند ۹۷ مبلغ ۴,۷۲۳,۸۲۴ میلیون ریال درآمد پیش‌بینی نموده که در مدت شش ماه به میزان ۴۶% آن را پوشش داده است.
#آپ
✅ آسان‌پرداخت پرشین هم در شهریور مان گزارش نسبتا معقولی ارائه نموده است. این شرکت در سه ماه ابتدای سال مبلغ ۱۰,۶۸۶,۴۳۵ میلیون ریال درآمد داشته است. در سه ماه دوم با رشد ۱۲% این شرکت مبلغ ۱۲,۰۰۵,۱۳۰ میلیون ریال درآمد کسب نموده است.

#سپ
✅ درآمد پرداخت الکترونیک سامان در شهریور ماه رشد ۱۱ درصدی نسبت به ماه قبل را نشان میدهد. این شرکت برای شش ماه دوم سال مالی منتهی به آذر۹۷ مبلغ ۱۰,۱۵۳,۶۱۸ میلیون ریال درآمد پیش‌بینی نموده که در سه ماه اخیر به میزان ۳۲% آن را پوشش داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *