✔ قیمت طلا،قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۲/۰۹ 👇👇

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۷۴۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۹۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۶۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با تغییر جزئی نسبت به آخرین قیمت‌های روزکاری قبل در قیمت ۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۷۴۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۹۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۶۹  هزار تومان فروخته می‌شود.

        سکه تمام‌بهار آزادی   ۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان
       سکه‌بهارآزادی طرح قدیم  ۴ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان
         نیم‌سکه بهارآزادی  ۲ میلیون و ۷۴۸ هزار تومان
       ربع‌سکه   یک میلیون و ۷۹۹ هزار تومان
       سکه‌گرمی  ۹۶۹  هزار تومان

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۴۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت یک میلیون و ۹۳۴ هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۸۲.۵دلار معامله می‌شود.

     قیمت  هر‌گرم طلای ۱۸‌عیار   ۴۴۶ هزار تومان
      قیمت  هرگرم‌طلای  ۲۴عیار  ۵۹۵ هزار و ۶۰۰ تومان
      قیمت  هر‌مثقال‌ طلا یک میلیون و ۹۳۴ هزار تومان
       قیمت‌اونس‌طلا   ۱۲۸۲.۵دلار

صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۴۰ تومان افزایش نسبت به قیمت های روز کاری قبل، ۱۴ هزار و ۱۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار  را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۹۰ تومان خریداری می‌کنند.

            قیمت  دلار  ۱۴ هزار و ۱۹۰ تومان
            قیمت  یورو ۱۵ هزار و ۹۹۰ تومان
            قیمت درهم  ۳ هزار و ۹۰۹ تومان
            قیمت   پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۵۷۳ تومان

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۹۹۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۸۹۰ تومان است. قیمت خرید و فروش یورو در این صرافی ها ۴۰ تومان نسبت به دیروز افزایش یافته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *