✔ بازدید سرپرست بیمه ایران از کارگزاری بورس بیمه ایران 👇

 

روز چهارم  آذر ۹۸ دکتر محمد رضایی سرپرست بیمه ایران به صورت سر زده از کارگزاری بورس بیمه ایران بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی کارگزاری بورس بیمه ایران، در چهارمین روز از آذر ماه سال جاری دکتر محمد رضایی سرپرست بیمه ایران با هیات همراه خود علاوه بر دیدار با اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران و کارشناسان کارگزاری بورس بیمه ایران، از بخش‌های مختلف این کارگزاری دیدار به عمل آورد.

در این دیدار دوستانه، روند فعالیت و عملکرد کارگزاری بورس بیمه ایران از سوی دکتر مهدی محمود رباطی، رئیس هیات مدیره و  مدیر عامل کارگزاری به ایشان اعلام و به برنامه‌های آتی این کارگزاری نیز اشاره شد.

بر اساس این گزارش، سرپرست بیمه ایران پس از اطلاع از جایگاه و وضعیت کارگزاری بورس بیمه ایران در بین دیگر کارگزاری‌ های این صنعت اظهار داشت: با توجه به آنکه کارگزاری بورس بیمه ایران طی مدت کوتاهی با ارتقاء بیش از ۵۰ رتبه‌ای از رتبه ۷۶ به رتبه ۱۵ در بخش اوراق رسیده و در بین ۲۵ کارگزاری برتر بازار سرمایه قرار دارد، حمایت همه جانبه خود را از این کارگزاری اعلام و پیشنهاداتی جهت بهبود و توسعه امور مطرح نمودند.

سرپرست بیمه ایران افزود: در حال حاضر توجه بسیاری از اقشار جامعه به سرمایه‌ گذاری در بخش بورس و بازار‌سرمایه جلب شده و این بازار جایگاه ویژه‌ ای در بین دیگر صنایع اقتصادی پیدا کرده است

دکتر رضایی به منظور حمایت از مشتریان کارگزاری بورس بیمه ایران اذعان داشت: شرکت سهامی بیمه ایران تمام حمایت خود را در زمینه های مختلف از جمله اخذ خط اعتباری جدید توسط کارگزاری به کار خواهد بست.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به برنامه‌‌ ها و استراتژی‌ های آتی کارگزاری بورس بیمه ایران و پیشرفت چشمگیر این شرکت طی مدت کوتاه، بیمه ایران به عنوان سهامدار عمده، حمایت حداکثری خود را در راستای تحقق اهداف کارگزاری بورس بیمه ایران به عمل آورده تا جایی که شاهد قرار گرفتن رتبه این کارگزاری در بین ۱۰ کارگزاری اول بازار سرمایه باشیم.