✔ در نوزدهمین روز از آذر ماه سال ۹۸ یازدهمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران در مشهد افتتاح شد 👇

 

اولین کارگزاری بورس بیمه ایران در شرق کشور طی مراسمی در مشهد با حضور آقایان میلاد قاسمی نایب‌ رئیس هیأت‌ مدیره و معاون مالی و اعتبارات و پشتیبانی کارگزاری بورس بیمه ایران، آبتین کریمی عضو هیات مدیره و معاون توسعه وعملیات، داودی رییس انجمن صنفی بیمه ایران استان خراسان، خدا دوست مدیر بورس منطقه‌‌ ای خراسان و حمید اسماعیل‌‌ زاده معاون مدیرکل بیمه ایران افتتاح شد.

در این مراسم میلاد قاسمی نایب رییس هیات مدیره کارگزاری بورس بیمه ایران گفت : شعبه مشهد یازدهمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران محسوب می‌شود و طبق برنامه‌‌ریزی‌‌های انجام‌ شده تا پایان سال جاری تعداد شعب ما به ۲۰ شعبه افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به این ‌که کارگزاری بورس بیمه ایران موفق به کسب رتبه پانزده در میان کارگزاری‌‌ های بورس شده است، گفت : توسعه، بسط و اشاعه فرهنگ سهامداری از اهداف این کارگزاری به شمار می‌رود.

قاسمی با اشاره به نقش و جایگاه اقتصادی شهر مشهد گفت: با توجه به پتانسیل‌های موجود در شهر مشهد و وجود نقدینگی بالا در این شهر کارگزاری بورس بیمه ایران می‌تواند سکوی ارتقای مشتریان بازار سرمایه برای رشد سرمایه‌هاشان در بازار سرمایه باشد.

خدا دوست مدیر بورس منطقه‌‌ ای خراسان نیز در این مراسم ضمن تبریک افتتاح کارگزاری بورس بیمه ایران شعبه مشهد گفت: بورس بیمه ایران در حوزه صندوق سرمایه گذاری، بازدهی خوبی داشته است و در این رابطه نیازمند فعالیت هرچه بیشتر و معرفی این کارگزاری و تبلیغات گسترده آن هستیم.

داودی رئیس انجمن صنفی بیمه ایران استان خراسان نیز در این مراسم با عرض تبریک راه‌ اندازی و افتتاح کارگزاری بورس بیمه ایران در مشهد گفت: بیمه ایران همواره نشانه اطمینان و اعتماد جامعه است و باتوجه به این‌که ۴۰ درصد مردم در بیمه ایران سرمایه‌ گذاری کرده‌ اند بنابراین از پتانسیل بالایی برخوردار می‌ باشد.

رئیس انجمن صنفی بیمه ایران استان خراسان از وجود یک‌هزار  نماینده و مکان بالقوه در خراسان خبر داد و گفت: اگر تنها ۷۰۰ مورد آن‌ها فعال باشند، زمینه خوبی برای بسط و گسترش بورس محسوب می‌شوند.

کریمی عضو هیئت‌ مدیره و معاون توسعه و عملیات کارگزاری بورس بیمه ایران گفت: بیمه ایران دارای خانواده بزرگی است و این خانواده دارایی ارزشمندی برای بورس محسوب می‌ شوند و می‌ توانند در قالب سهام‌ دار به بورس ملحق شوند.

وی افزود: کارگزاری بورس بیمه ایران در صدد است، در شهر مشهد به‌‌ عنوان یکی از سه شهر بزرگ کشور، سبد کاملی از خدمات ویژه این کارگزاری را به مشتریان مشهدی ارائه دهد.

شایان ذکر است کارگزاری بورس بیمه ایران شعبه مشهد در محل بلوار جانباز، ساختمان اداری شماره ۲ پاژ، واحد ۴۱۴ آماده ارائه خدمت به شهروندان عزیز می‌باشد.

شماره تماس ۰۵۱۳۷۰۵۷۱۸۱