✔معاملات امروز #همراه ابطال و اثر ۲۴۰۰ واحدی بر شاخص حذف شد. همچنین معاملات #دکپسول که با جهش ۱۳۵.۸ درصدی به تابلو فرابورس بازگشته بود، ابطال شد👇

نماد شرکت ژلاتین کپسول که از ۱۲ خرداد به دلیل برگزاری مجمع سالانه متوقف شد، امروز با رشد ۱۳۵٫۸ درصدی بازگشایی شد و هر سهم آن به ۱۳۹۱ تومان رسید اما به دلیل احتمال دستکاری در قیمت ، توسط مسئولان فرابورس باطل شد .

براین اساس، معاملات امروز “دکپسول” که از زمان عرضه با بازدهی بیش از ۱۴۰ درصدی روبرو شده،  در دست بررسی توسط مسئولین فرابورس است تا در خصوص تایید یا عدم تایید معاملات آن، تصمیم گیری شود.

بنابراین گزارش، شرکت ژلاتین کپسول با عرضه اولیه ۲۰ درصدی سهام در ۵ خرداد رس با ۵۷۰ تومان کشف قیمت شد و تا قبل از توقف نماد با بازدهی ۱۴۰ درصدی به یکی بهترین های بازار تبدیل شد و دوشنبه هفته گذشته با برگزاری مجمع سالانه، برای هر سهم ۷۰ تومان سود کنار گذاشت .

 

نماد شرکت ارتباطات سیار ایران که برای مجمع فوق العاده(۱۲ خرداد ماه) جهت تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی متوقف شده بود در جریان معاملات امروز، بازگشایی شد و همزمان با آن شاخص کل بورس تهران با اثر پذیری ۲۴۸۴ واحدی، بیش از ۵۵۰۰ واحد جهش کرد.

اما معاملات “همراه” با عدم تایید ابطال و اثر مثبت بازگشایی این نماد بر شاخص نیز حذف شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *