✔قیمت دلار و طلا در چهارمین روز هفته /دلار مرز ۱۴ هزار تومان را رد کرد/ طلا گرمی۴۷۳ هزار تومان👇👇

با توجه به افزایش قیمت بسیار زیاد دلار و ارز در بازارهای آزاد تهران، وضعیت این بازار دچار نوسان شده است و دوباره قیمت دلار و طلا روند افزایشی گرفته و با قیمت های لحظه ای همراه است.

امروز قیمت دلار و طلا با افزایش بسیار زیادی بازار خود را شروع کردند. در هفته جاری از ابتدا قیمت دلار و طلا با افزایش بسیار زیادی همراه شده بود که با اتفاق روز گذشته و اقدام تروریست خواندن سپاه پاسداران توسط آمریکا قیمت ارز در کشور با رشد بیشتری همراه شد به صورتی که قیمت دلار با افزایش قیمت ۵۰۰ تومانی به قیمت ۱۴۴۶۰ تومان رسید.

قیمت دلار و دیگر ارزها

امروز قیمت دلار در صرافی های بانکی با قیمت ۱۴۱۸۰ تومان به فروش می رسند اما قیمت آن در بازار ارز آزاد تهران به ۱۴ هزار و ۴۶۰ تومان رسید.

قیمت یورو امروز در صرافی های بانکی ۱۵ هزار و ۶۸۰ تومان است اما در بازار آزاد با قیمت ۱۶ هزار و ۳۲۰ تومان معامله  می شود.

قیمت سکه

قیمت سکه در روز گذشته به نزدیکی مرز ۵ میلیون تومان رسیده بود اما امروز این مرز را رد کرده و هر سکه تمام بهار آزادی با قیمت ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان خریده می شود.

قیمت طلا

قیمت طلا در روز گذشته گرمی ۴۴۵ هزار تومان بود اما امروز با افزایش قیمت ۲۸ هزار تومانی با قیمت هر گرم ۴۷۳ هزار تومان به فروش می رسد و قیمت هر مثقال طلا آب شده از یک میلیون و ۹۷۲ هزار تومان به دو میلیون و ۵۰ هزار تومان رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *