✔فرایند احراز هویت از طریق دفاتر پیشخوان دولت انجام می‌پذیرد. عقد قرار داد بین کارگزاری بورس بیمه ایران و ۳۰۰ دفتر پیشخوان دولت ؛👇

کارگزاری بورس بیمه ایران با هدف تسهیل و تسریع دسترسی مشتریان خود برای ورود به این کارگزاری طی قراردادی با ۳۰۰ مرکز پیشخوان دولت در سراسر کشور از این پس تمامی خدمات احراز هویت و صدور کد سهامداری را در محل این دفاتر ارائه می نماید.

به گزارش روابط عمومی کارگزاری بورس بیمه ایران، با توجه به گستردگی شعب دفاتر پیشخوان در سراسر کشور و دسترسی تمام آحاد جامعه به این دفاتر، هم اینک طبق توافق و همکاری که بین کارگزاری بورس بیمه ایران و دفاتر پیشخوان دولت صورت گرفته است، علاقه‌مندانی که تمایل به احراز هویت کد بورسی دارند، می‌توانند به یکی از شعب منتخب دفاتر پیشخوان طرف قرار داد با این کارگزاری در سراسر کشور مراجعه نموده و فرآیند احراز هویت خود را انجام دهند .

شایان ذکر است، متقاضیان دریافت کد بورسی، پس از ثبت نام اولیه در سامانه سجام و دریافت کد ۱۰ رقمی رهگیری، به سایت https://bime.almasdade.com/pishkhan مراجعه کرده و فرم های مربوطه را تکمیل کرده سپس بدون نیاز به مراجعه حضوری در کارگزاری و شعب آن می‌توانند جهت احراز هویت از لیست دفاتر پیشخوان منتخب استان و شهر خود، نزدیکترین گزینه دفاتر پیشخوان را انتخاب نموده و فرآیند ثبت نام خود را از طریق این دفاتر تکمیل نمایند.

بر اساس اعلام کارگزاری بورس بیمه ایران، مشتریان محترم در زمان مراجعه به دفتر پیشخوان مربوطه، می‌بایست مدارک زیر را به همراه داشته باشند..

  • اصل شناسنامه
  • اصل کارت ملی
  • تصویر آخرین مدرک تحصیلی
  • آدرس و مشخصات پستی متقاضی
  • شماره‌ حساب و اطلاعات بانکی متقاضی

 

برای آغاز فرآیند روی لینک زیر کلیک فرمایید…

https://bime.almasdade.com/pishkhan

لیست دفاتر پیشخوان دولت طرف قرار داد با کارگزاری بورس بیمه ایران در سطح کشور به شرح زیر می باشد:

https://b2n.ir/831739

☎️ ۰۲۱- ۸۹۴۸