✔غلطک‌سازان، فولادکبیر یزد و سرمایه‌‎گذاری کوثر : شرکت‎‌هایی که تا پایان شهریورماه در لیست اولیه عرضه هستند.👇

شرکت بورس و اوراق بهادار تهران، تا پایان شهریور ماه، ۳ شرکت را در لیست عرضه اولیه قرار داده است.

مجیدنوروزی، معاون امور ناشران و اعضای شرکت بورس تهران، به این پایگاه خبری، درباره آخرین وضعیت عرضه‎های جدید در بازارسهام، گفت: تا پایان شهریور ماه، ۳ شرکت در لیست عرضه اولیه قرار داردند.

وی افزود: هرکدام از شرکت‌ها که کارهایشان را زودتر انجام دهند، زودتر عرضه می‌کنیم.

نوروزی تاکید کرد: شرکت‌ها براساس مدارک و مستنداتی که با توجه به صورتجلسه هیات پذیرش باید ارائه شود، اقدام کرده و آماده عرضه باشند، سهامشان را عرضه خواهیم کرد.

معاون امور ناشران و اعضای شرکت بورس تهران، با اشاره به تعهدات شرکت بورس و اوراق بهادار مبنی بر هر ماه یک عرضه تا پایان سال، گفت: ما تاکنون به تعهدات خود مبنی بر اینکه تا پایان سال، به ازای هر ماه یک عرضه داشته باشیم عمل کرده‎ایم و برای مردادماه هم یک شرکت را عرضه خواهیم کرد.

نوروزی افزود: یکی از آماده‌ترین شرکت‌ها، غلطک‌سازان هستند که به نظر می‌رسد برای مردادماه شرایط عرضه را داشته باشند، عرضه سهام فولاد کبیر یزد و سرمایه‌‌گذاری کشاورزی کوثر را نیز پس از آن خواهیم داشت.

وی درخصوص اینکه چه میزان اوراق بدهی تا پایان سال منتشر می‌شود، گفت: تا کنون اوراق بدهی ۳ شهرداری، ۲ مورد اوراق اجاره و خرید دین آماده انتشار است و تا پایان سال با توجه به خریدهایی که انجام می‌شود، منتشر خواهند شد.