✔آخرین به روزرسانی قیمت دلار و طلا/ هرگرم طلای ۱۸ عیار ۳۲۸ هزار تومان/ افت دلار از ۱۴ هزار و ۵۰۰ در هفته گذشته تا ۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان 👇👇

قیمت بازار ارز در یک هفته اخیر دچار نوسانات زیادی شد و قیمت دلار مجددا وارد کانال قیمتی ۱۳ هزار تومان بازگشت و با قیمت ۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان نیز به فروش می رسد. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۳۸ هزار تومان است.

در هفته گذشته قیمت دلار هر روز در حال افزایش بود و اوج افزایش قیمت ها در روزهای دوشنبه و سه شنبه با تصمیم خصمانه و اشتباه ترامپ علیه سپاه پاسداران اتفاق افتاد که قیمت دلار در آن دو روز به ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان، یورو به قیمت ۱۶۲۳۰ تومان و سکه مرز ۵ میلیون تومان را گذراند.

اما با گذشت یک روز و خوابیدن جوی که در بازار به وجود آمده بود، قیمت دلار مجددا وارد کانال قیمتی ۱۳ هزار تومان بازگشت و با قیمت ۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان نیز به فروش رسید.

قیمت دلار و یورو

امروز در تاریخ ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ قیمت هر دلار آمریکا در صرافی های بانکی ۱۳ هزار و ۷۴۰ تومان و قیمت آن در بازارهای آزاد تهران ۱۳ هزار و ۸۴۰ تومان است.

قیمت هر یورو امروز در صرافی های بانکی ۱۵ هزار و ۴۴۰ تومان است اما در بازارهای آزاد با قیمت ۱۵ هزار و ۸۵۰ تومان خرید و فروش می شود.

قیمت سکه و طلا

قیمت هر سکه تمام بهار آزادی با افت ۳۰۰ هزار تومانی به ۴میلیون و ۷۳۲ هزار تومان رسید.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازارهای طلا و سکه تهران با قیمت ۴۳۸ هزار تومان به فروش می رسد. اما هر مثقال طلای آب شده در بازار تهران با افت ۱۰۰ هزار تومانی به قیمت ۱ میلیون و۸۹۲ هزار تومان معامله می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *