✅تحلیلی بر قیمت پلیمری ها در هفته ای که گذشت … /#بورس_کالا

✅قیمت پلیمری ها

🔸گروه #پلی_اتیلن_سبک_خطی Butene،#پلی_اتیلن_سبک_خطی_معمولی، #پلی_استایرن_مقاوم HIPS، #پلی_اتیلن_سبک_خطی C6 و #پلی_اتیلن_سنگین_تزریقی در هفته مورد نظر در هر سه منطقه بدون تغییر باقی ماند.

🔹#پلی_اتیلن_سنگین_فیلم در منطقه آسیای جنوب شرقی و جنوب آسیا به ترتیب ۰٫۷۸، ۰٫۳۹ درصد کاهش داشته‏، درحالیکه قیمت این محصول در مناطق آسیای شرقی ثابت باقی مانده است و همچنین #پلی_اتیلن_سنگین_بادی نیز در آسیای شرقی ثابت باقی مانده و در منطقه آسیای جنوب شرقی و جنوب آسیا ۰٫۳۹ درصد کاهش یافته است.

🔸در طول هفته مورد نظر گروه#سوسپانسیون PVCدر منطقه آسیای شرقی بدون تغییر باقی مانده و در آسیای جنوب شرقی و جنوب آسیا با ۲۰ دلار در هر تن کاهش به ترتیب به ۸۶۱ و ۹۲۱ دلار در هر تن رسید.

🔹گروه #پلی_پروپیلن_فیلم تنها در منطقه جنوب آسیا با کاهش قیمت حدود ۱۰ دلار در هر تن مواجه شد و در آسیای جنوب شرقی بدون تغییر باقی ماند. قیمت #پلی_استایرن_معمولیGPPS در آسیای جنوب شرقی با ۲۰ دلار افزایش با قیمت ۱۵۳۶ دلار در هر تن معامله شد.

🔸در گروه پلی پروپیلن، قیمت #پلی_پروپیلن_ نساجی و #تزریقی در آسیای شرقی و آسیای جنوب شرقی در قیمت‏های هفته گذشته ثابت باقی مانده است ولی در جنوب آسیا با کاهش ۵ دلار در هر تن به ۱۲۵۶ دلار در هر تن رسید و قیمت #پلی_پروپیلن_شیمیایی در آسیای شرقی ثابت باقی ماند ودر آسیای جنوب شرقی و جنوب آسیا به ترتیب با ۱۰ و ۱۵ دلار کاهش قیمت با۱۲۸۱ دلار در هر تن معامله شد.

🔹#اكريلونيتريل_بوتادين_استايرن(ABS) در آسیای شرقی و آسیای جنوب شرقی در قیمت‏های ۱۸۰۱ و۱۸۳۱ دلار در هر تن به ثابت باقی ماند.

🔸قیمت #پلی_اتیلن_سبک_خطی و #پلی_پروپیلن_ نساجی در خاورمیانه در طول هفته گذشته افزایش معادل ۸ دلار در هر تن افزایش داشته و به ترتیب با قیمت ۱۰۸۹ و ۱۲۱۹ دلار در هر تن معامله شد. #پلی_اتیلن_سنگین_تزریقی با۰٫۴۱ درصد افزایش قیمت به ۱۲۱۴ دلار در هر تن رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *