پارس آمد: ✳️اطلاعيه عرضه اوليه سهام شرکت پتروشيمي پارس – (پارس) ۹۷/۴/۲۰ ۱۱:۱۹

بالاخره پارس آمد:

✳️اطلاعيه عرضه اوليه سهام شرکت پتروشيمي پارس – (پارس) ۹۷/۴/۲۰ ۱۱:۱۹
به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند، امروز چهارشنبه مورخ ۲۰/۰۴/۱۳۹۷ تعداد ۳۰۰ ميليون سهم معادل ۵ درصد از سهام شرکت پتروشيمي پارس به عنوان پانصد و بيست و دومين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش محصولات شيميايي و گروه و طبقه توليد مواد شيميايي پايه بجز کود در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم و در نماد پارس به شيوه ثبت سفارش جهت کشف قيمت عرضه خواهد شد.توجه به موارد زير ضروريست:

۱- دوره ثبت سفارش از ساعت ۱۱:۳۵ الي ۱۳:۳۵ مي باشد. امكان اصلاح و يا حذف سفارش در اين مدت امكانپذير مي باشد.

۲- سهميه در نظر گرفته شده براي هر كد حقيقي و حقوقي حداكثر ۰۰۰ر۴ سهم مي باشد. هر كد معاملاتي تنها مجاز به ارسال يك سفارش مي باشد.

۳-ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتي و در دوره زماني اعلام شده و به قيمت محدود در دامنه قيمتي تعيين شده ( كف قيمت ۸۰۰ر۲۲ و سق قيمت ۰۰۰ر۲۴ ريال مي باشد) ، جهت ثبت سفارش امکانپذير مي باشد و ورود سفارش بصورت گروهي مجاز نمي باشد. کليه مشتريان بر خط نيز مي توانند با توجه به شرايط ذکر شده فوق نسبت به ورود سفارش اقدام نمايند.

۴- پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قيمت با توجه به وضعيت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده ۱۷ دستورالعمل پذيره نويسي و عرضه اوليه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرا بورس ايران مصوب ۱۴/۱۰/۱۳۹۵ خواهد بود. جهت كسب اطلاعات بيشتر به اطلاعيه شماره ۴۳۲۲۸/۱۸۱ مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ مديريت عمليات بازار منتشره در سايت شركت بورس اوراق بهادار تهران مراجعه نمايند. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *