مهركام ‌پارس‌ (خمهر)

موضوع فعالیت:

موضوع فعاليت شرکت طبق ماده ۲ اساسنامه، طراحي، تکوين، ساخت و توليد قطعات و مجموعه هاي صنعتي به ويژه در زمينه خودرو سازي، ارائه خدمات طراحي و مهندسي، طراحي و ساخت قالب، اقدام به هرگونه مشارکت، خريد و تامين مواد اوليه و تجهيزات فعاليت هاي قالبسازي و توليدي مي باشد.

درباره شرکت:

شرکت مهرکام پارس در سال  ۱۳۶۹ تاسیس و کار خود را با عنوان شرکت طراحی و مهندسی قطعات پلیمری در سال ۱۳۷۲ با سرمایه ۱/۰۰۰/۰۰۰ منقسم به یکصد سهم ده هزار ریالی آغاز نمود. اين شرکت، توليد كننده قطعات بيروني خودرو، قطعات دروني خودرو، تهويه مطبوع و مجموعه صندلي در خودرو هاي خانواده پژو ۲۰۶ ، روآ، پارس ، ۴۰۵ ، ۲۰۷  و سمند و سورن ، رانا، دنا، تندر۹۰ و رنو مگان، تيانا، قشقايي، نيسان ماکسيما، زانتيا، پرايد، سوزکي، گراندويتارا، هایما و دانگ فنگ متكي بر تكنولوژي جديد مواد پليمري مي باشد.

شرکت مهرکام پارس با دارا بودن دو سایت بینالود خراسان و کرمانشاه، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده مجموعه قطعات تزئینی خودرو در خاورمیانه، متنوع ترین روشهای شکل دهی و پروسسینگ پلیمرها را برای تولید “تزئینات داخلی و خارجی خودرو” در خود جای داده است.

همچنین تمامی پروژه ها از مرحله طراحی، ساخت قالب و ابزار تولید، در شرکت مهرکام پارس اجرا می شود.

برای کسب اطلاعات مالی شرکت به لینک زیر مراحعه کنید.

https://codal360.ir/fa/

http://www.mehrcampars.com