شيشه‌ و گاز (کگاز)

درباره شرکت:

گروه صنایع شیشه و گاز بعنوان بنیان گذار تولید صنعتی شیشه در کشور از سال ۱۳۳۹ فعالیت خود را در زمینه تولید بطر و جار و بلور در کارخانه مهرآباد آغازنموده است. این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات، تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا توانسته محصولات متنوع و با کیفیت را به بازار عرضه و با پرورش و آموزش مهندسین، کارشناسان و تکنسین های ماهر نقش ارزنده ای در توسعه صنعت بطر و بلور ایفا نماید. این گروه با ارائه محصولاتی با طرح ها و اندازه های مختلف و متنوع نه تنها جایگزین شایسته ای برای محصولات وارداتی بوده، در سالهای اخیر بخش اعظمی از محصولات خود را نیز صادر نموده است.

گروه صنایع شیشه و گاز، روند نوسازی چرخه عمر خود را با احداث پروژه فاز یک با ظرفیت ۱۵۰ تن در روز در شهرک صنعتی شمس آباد و با بکارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا آغاز نموده و در حال تولید انواع محصولات سبک و با کیفیت می باشد. در همین راستا بمنظور تداوم توسعه، بروز رسانی و افزایش ظرفیت و تنوع محصولات، فاز دوم طرح توسعه شرکت با ظرفیت ۲۴۰ تن در روز در حال اجرا و راه اندازی است. در کارخانجات فاز توسعه شرکت، کیفیت روز دنیا از منظر تکنولوژی و طراحی در محصولات تولیدی پیاده می شود و خواهد شد. از جمله آن می توان به تولید محصولات با فناوری فوق سبک NNPB اشاره نمود.

با بهره برداری از فاز یک توسعه در کارخانه شمس آباد و تکمیل ظرفیت آن از یک سو و فرسودگی و از کارافتادن ماشین آلات و تجهیزات کارخانه مهرآباد با توجه به قدمت آن، نیز قرارگیری کارخانه در بافت شهری و وارد نمودن آسیب های زیست محیطی و آلایندگی شهری از سوی دیگر، شرکت را بر آن داشت تا فعالیت کارخانه مهرآباد را متوقف نموده و ادامه حیات تولیدی آن در کارخانه شمس آباد ادامه یابد.

برای کسب اطلاعات مالی شرکت به لینک زیر مراحعه کنید.

https://codal360.ir/fa/

http://www.shoga.net