سرمايه‌گذاری صنعت‌ نفت‌ (ونفت)

موضوع فعالیت:

سرمايه گذاري در سهام، سهم الشرکه واحدهاي سرمايه گذاري صندوق ها يا ساير اوراق بهادار و سرمايه گذاري در پروژه هاي نفت و گاز به منظور اکتشاف، استخراج و پالايش نفت خام، گاز و فرآورده هاي نفتي آن و تامين تجهيزات و توليد محصولات مورد نياز در صنايع نفت، گاز، ذخيره سازي، انتقال آنها و انجام عمليات سوخت رساني مي باشد.

درباره شرکت:

شرکت سرمایه­ گذاری صنعت نفت (سهامی عام)‌ در تاریخ ۲۵/۰۹/۱۳۷۵ تاسیس و تحت شماره ۱۲۶۷۳۸ نزد اداره ثبت شرکت­ها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده­ است. مرکز اصلی شرکت در تهران می‌باشد.

این شرکت، یک هولدینگ در صنعت نفت است که فعالیت اصلی آن سرمایه­ گذاری در شرکت­ها، مجتمع‌ها و طرح­های تولیدی، صنعتی، ‌تجاری،‌ خدماتی و فرهنگی به ­منظور ایجاد، راه‌اندازی و مشارکت درتوسعه این­گونه واحدها می‌باشد.

به ­موجب نامه مورخه ۲۱/۰۳/۱۳۸۲ مدیر پذیرش و امور مجامع سازمان بورس اوراق بهادار، شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت به­عنوان سیصد و چهل و یکمین شرکت در سازمان مزبور پذیرفته شده ­است. همچنین سهام­دار عمده آن، شرکت سرمایه­ گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت می­باشد. کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت کشور نیز، بخش عمده­ای از سهام­داران این شرکت را تشکیل می­دهند.

برای کسب اطلاعات مالی شرکت به لینک زیر مراحعه کنید.

https://codal360.ir/fa/

http://www.oiicgroup.com