دستور وزیر صنعت برای افزایش عرضه مواد پتروشیمی در بورس کالا

✳️ دستور وزیر صنعت برای افزایش عرضه مواد پتروشیمی در بورس کالا

دبیرانجمن تولیدکنندگان پودر شوینده به دستور وزیر صنعت برای افزایش عرضه مواد پتروشیمی در بورس کالا اشاره کرد و گفت: مشکلات تأمین مواد اولیه باعث شده تا در بخش مایعات شوینده شاهد رشد ۲۰ تا ۳۰ درصدی قیمت ها باشیم.

جمشید فروزش با اشاره به اینکه متأسفانه در عرضه مواد پتروشیمی مورد نیاز واحدهای تولیدی مدیریتی مناسبی انجام نمی‌شود، اظهارداشت: طی ماه‌های اخیر کاهش عرضه مواد پتروشیمی باعث شده تا تولیدکنندگان مواد موردنیاز خود را با چندین برابر قیمت از بازار تأمین کنند.

دبیرانجمن تولیدکنندگان پودر شوینده با بیان اینکه مشکلات تأمین مواد اولیه رشد ۲۰ تا ۳۰ درصدی قیمت ها را در بخش مایعات شوینده به وجود آورده است، گفت: افزایش هزینه های تولید در حالی برای تولیدکنندگان اتفاق افتاده که آنها مجاز به افزایش قیمت محصولات خود نیستند.

وی در ادامه به رایزنی صنایع با وزارت صنعت جهت افزایش عرضه مواد پتروشیمی در بورس کالا اشاره کرد و افزود: قرار است از امروز عرضه مواد پتروشیمی در بورس افزایش پیدا کرده و بعد از تأمین نیاز بازار داخلی صادرات انجام شود.

فروزش اضافه کرد: امیدواریم با اجرایی شدن دستور وزیر صنعت در افزایش عرضه مواد در بورس کالا بخش زیادی از مشکلات تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی برطرف شود./تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *