جدال دو وزیر روحانی بر سر انتشار اسامی ارز بگیران

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، موضوع ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی و تخصیص آن به برخی وارد کنندگان موضوع بحث این روزهای اصحاب رسانه و البته برخی وزاری دولت هم شده است.

پس از اعتصاب یک روزه کسبه بازرا علاءالدین و چارسو محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات به چارسو رفت و قول انتشار اسامی افرادی که ارز دولتی گرفته بودند را به مردم داد و وی یک روز پس از قول خود، اسامی این افراد را منتشر کرد.

امروز هم برخی خبرنگاران همین درخواست را از وزیر صنعت کردند که وی پاسخ کنایه‌آمیزی به وزیر ارتباطات نیز داد. شریعتمداری گفت: ما به عنوان وزارت صنعت نمی توانیم که ثبت سفارش کنندگان را افشا کنیم، چراکه اینطور به جنگ بخش خصوصی رفته ایم، این در حالی است که لیست اعلامی از سوی وزیر ارتباطات، اسامی افرادی بود که تخصیص ارز داشتند و تامین ارز آنها صورت نگرفته بود، ما نمی خواهیم به جنگ اقتصاد کشور برویم و اقتصاد را به هم بریزیم، بنابراین با استفاده از نیروی عقل خدادادی، تصمیماتی خواهیم گرفت که به صلاح اقتصاد باشد.

اما بلافاصله محمد جواد آذری‌جهرمی نیز پاسخ کنایه وزیر صنعت را با کنایه به وی داد، او در توییتی نوشت:‌ با ایمان قلبی بر پایه«عقل خدادادی»میگویم:بخش خصوصی پاک‌دست از انتشارلیست ارزبگیران حمایت میکند؛ باید به جنگ اقتصاد رانتی رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *