توكا رنگ فولاد سپاهان (شتوكا)

موضوع فعالیت :

توليد رنگ هاي صنعتي؛

درباره شرکت:

شركت توكا رنگ فولاد سپاهان در سال ۱۳۸۵ فعاليت خود را آغاز نمود. اين شركت با هدف توليد رنگ و انواع پوشش هاي صنعتي(کویل کوتینگ) و همچنين تامين مواد اوليه و با اهداف اعتلاي سطح كيفي و رسيدن به خودكفايي به فعاليت خود ادامه داده است. كارخانه اين شركت در شهرك صنعتي رنگسازان (رازي) واقع شده است.

اين كارخانه در زميني به مساحت دوازده هزار متر مربع بنا گرديده است كه زير بناي سالنهاي توليد و انبار آن و همچنين ساختمان هاي اداري بالغ بر هشت هزار متر مربع در حال راه اندازي مي باشد.

آزمايشگاه هاي كنترل كيفي و تحقيقاتي شركت توكا رنگ، از بزرگترين و مجهزترين آزمايشگاه هاي رنگ سازي بوده كه اين شركت با به كارگيري آزمايشگاه هاي مذكور و با تكيه بر دانش فني متخصصان مجرب و كار آزموده خود و همچنين با بهره گيري از تكنولوژي نوين و جديدترين ماشين آلات روز دنيا، قادر به توليد انواع پوشش هاي صنعتي و تخصصي مي باشد.

ارائه خدمات آموزشي از طريق برگزاري كلاسهاي مختلف دوره هاي اعزام به خارج از كشور، شركت در نمايشگاهها و سمينارهاي تخصصي داخلي و خارجي از جمله تمهيدات شركت در جهت به روز نگهداشتن سطح علمي و دانش فني پرسنل خود بوده است. در حال حاضر شركت توكا رنگ انواع توليدات خود را تا ظرفيت ۴۰۰۰ تن در سال بنا به سفارش مشتريان عرضه مي نمايد. همچنين اين شركت قادر خواهد بود تا حدظرفيت اسمي ۱۰۰۰۰ تن در سال محصولات خود را به توليد و عرضه برساند.

نخستين توليدات اين شركت در سال ۱۳۸۵ جهت واحد ورق رنگي شركت فولاد مباركه اصفهان تحت عنوان رنگ هاي کویل کوتینگ به بازار عرضه گرديد. سعي و تلاش تمامي تلاشگران مجموعه بر اين است تا اين شرکت در تمامي موارد به عنوان خوش نام ترين شركت رنگسازي در بازار مطرح باشد و رضايت مشتريان را جلب نمايد.

برای کسب اطلاعات مالی شرکت به لینک زیر مراحعه کنید.

https://codal360.ir/fa/

http://tukapaint.com/