تقویم آموزشی

به منظور ارائه تمام خدمات مناسب و مطلوب در زمینه آموزش های مختلف در بازار سرمایه واحد آموزش کارگزاری بورس بیمه ایران در تلاش است تا عناوین مختلف آموزشی را با استفاده از دانش اساتید مجرب بازار سرمایه، به تمامی دانش پذیران ارائه نماید.
گروه آموزش کارگزاری بورس بیمه ایران، فعالیت خود را به صورت گسترده از ابتدای سال ۹۸ آغاز کرده است. این کارگزاری در راستای فرهنگ سازی سهامداری برای ترغیب حضور افراد به بازار سرمایه به طرق مختلف اقدام به ترویج فرهنگ آموزش بورسی در سطح کشور، ایجاد معیارهای صریح برای تدوین استانداردهای آموزشی با هدف جذب مشتری پرداخته است .

بخش آموزش توانمندی طراحی دوره‌های کوتاه‌ مدت و بلند مدت برای برگزاری دوره¬های آموزشی عمومی و تخصصی از سطح مقدماتی تا پیشرفته با موضوعات آشنایی با بازار سرمایه و نحوه سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار، آشنایی با بازار کالا و قرارداد آتی ، تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، دوره های تخصصی بورس انرژی را به صورت حضوری و مجازی برگزار نماید.

جهت ثبت نام در دوره هاي غير رايگان ، لطفا ابتدا مبلغ دوره را به شماره حساب ۸۴۹۸۱۰۸۰۵۳۵۵۴ و يا شماره كارت ۲۱۱۶-۰۰۰۳-۸۶۷۰-۶۲۱۹ واريز كنيد ، كه در طي مراحل ثبت نام بتوانيد فيش واريزي را آپلود نماييد.
عنوانمدت /ساعتتاریخ برگزاریقیمت
دوره مقدماتی مدیریت سرمایه با ابزار تکنیکال2199/03/243/350/000 (ریال)
آشنایی با بازار سرمایه و روش‌های سرمایه‌گذاری399/02/24رایگان
تابلو خوانی699/03/11 و 99/03/18950/000(ریال)